Zyrtari i AAK-së e krahason Vjosa Osmanin me Linda Morinen

Ish zëvendësministri i Ministrisë së Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinorë nga radhët e AAK-së, Besim Demi, përmes një statusi në rrjetin social Facebook e ka krahasuar kryetaren e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, me këngëtaren e cila është bërë virale në rrjete sociale me videot e saj Linda Morina.Per me shum ndiqeni videon duke klikuar tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Leave a Reply