Zeka për Albin Kurtin: o Pasha Zotin keni me ja ndi zanin ju Albinit se aj është…

Milaim Zeka, ishte i ftuar i radhës mbrëmë në emisionin n’Kosovë show‘.Si pothuajse në çdo emision, ai e fillon me batutë ku i bën për të qeshur publikun, edhe kësaj radhe bëri të njëjtën gjë, shkruan GazetaBlic.
Krahas kësaj, Zeka foli edhe për situatën politike për momentin në vend posaçërisht për koalicionin VV-LDK. Ai e vlerësoi ndryshimin e qeverisë dhe dha një mendim për Albin Kurtin. Ndër të tjera ai tha: ‘Jo gjinja po edhe gjaja kanë më e u çudit çka ka me bo Albin Kurti Shtypni ne foto rek1amen me poshte ju hapen pamjet dhe ndiqni ato..

Leave a Reply