Z varrë nga fillimi deri në fund të sallës, xhamajkani i th yen hundën moderatores shqiptare

Moderatorja simpatike e RTV ORA, Xhesi Muçaj ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone” ku zbuloi shumë histori nga jeta e saj private.Xhesi tregoi se e ka thyer hundën katër herë dhe rrëfeu nje nga këto raste, që ndodhi pikërisht në Londër gjatë kohës që ajo studionte atje. ѕhtур nе fоtоn роѕht kеtiј ѕhkrimi n diqni раmјеn.

Leave a Reply