Vuçiq “godet“ Shqiptarët: Kurr nuk do e pranojmë Kosovën si shtet edhe pikë E Taksen Skeni Qare pa e hjek!

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç foli me Komisionerin Evropian për Zgjerimin dhe Politikën e Fqinjësisë Johannes Hahn rreth veprimeve të Prishtinës, të cilat kanë futur tatime në rritje mbi produktet nga Serbia, si dhe stabilitetin rajonal.Pas një vizite të shkurtër në Beograd, nga Hahn Vuqiq ia ka thene ne Sy se kurr sdo ta pranojme Kosoven si shtet a Taksen skan zgjidhje tjeter pos ta hjekin se ne dime edhe ndryshe.Ndiqni pamjet duke shtypur ne foton me poshte,.

Leave a Reply