Vogëlushja Afrikano-Amerikane I Thotë Trumpit Se Është ‘Turpi I Botës’ Dhe Reagimi I… (Video)

Një video ku shfaqet një vajzë e vogël afrikano-amerikane dhe Donald Trump ëka bërë bujë në rrjetet sociale. Kjo pasi gjatë kohës kur Trump po ecte në rrugë dhe po përshëndeste qytetarët, vogëlushja i drejtohet Trumpit me fjalët: “Ju jeni një turp për gjithë botën”, transmeton lajmi.netPas këtyre fjalëve Trump e prek vajzën mbi supe, por ajo …Per me shum ndiqeni videon duke klikuar tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Leave a Reply