Vjehrra I Thot Burrit Tim Tradheto Kit Far Meqke Ka Te Sillesh Dhe Rra he , Burri Me Tradheton Gjdo Dit….

Vjehrra i thot burrit tim tradheto kit far meqke ka te sillesh dhe rrahe , Burri me tradheton gjdo dit heren e fundit me tradhetoj me nje vejush qe te gjith e njifnin per – Pershendetje desha edhe un te jav tregoj hallin tim nese keni munsi me postu anonim.
Jam nje gru 30 vjeqare dhe kam 3 femij jam e martuar qe 9 vite, problemi eshte se burri shpesh po me trathëton kur e mora vesh qe pom trathton um rrehke shum gjithmon tu mendu se nje dit ka me ndryshu edhe per hater te fmijve po duhet me duru gjithqka fajin kryesor e ka vjerra.
Kurr sum ka dasht gjith i thojke shko gjeje nje tjeter se ti je burr nese ste pelqen kjo merre naj nja se kurgja nuk asht le kit far meqke ose bone grun e dyt se burri qishtu e ka nuk qohet jeta me ni femen ѕhtур nе fоtоn роѕht kеtiј ѕhkrimi n diqni раmјеn.

Leave a Reply