Video:Mos E Humbisni: Ja Poliscja Më E Bukur Shqiptare, Po Çmend Të Gjithë Me Paraqitjet Përvëluese

Ishte Veliaj ai që bëri publike fotot e saj, të cilat tërhoqën menjëherë vëmëndjen e të gjithëve, duke shtuar më shumë kuriozitetin rreth saj.Disilva, brunia simpatike me forma trupore të lakmuara tërheq vëmëndjen e të gjithë meshkujve kur kalon në rrugë.Përveç profesionit dhe punës së përditshme, Disivla duket shumë e dhënë edhe pas jetës së natës dhe rrobave luksoze, ku shpesh provokon me paraqitje te nxehta..Shtypja relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME:

Leave a Reply