Videoja Që Po Bën Namin | Vetëm 7 Vjeç Shikoni Çfar Bën Djaloshi

është vetëm 7 vjeç dhe së fundmi ka arritur t’ua bëjë zemrat ‘mal’ të gjithë shqiptarëve me videon që po bën namin në rrjete sociale. Vogëlushi ka arritur të recitojë plot 2800 vargje poezi të At Gjergj Fishtës, duke na mahnitur të gjithëve bëhet me dije se djaloshi është nga fshati Balldre i Lezhës dhe i ka recituar vargjet pa bërë as edhe një sekondë pushim shty,pe relamen dhe shiko pamje ekskluzive

Leave a Reply