Video Që Nuk U Publikua Asnjëherë, Arian Cani Puth Në Emision Anxhela Peristerin

Këngëtarja e talentuar Anxhela Peristeri u ngjit në studion e “Zonë e Lirë” me synimin për të promovuar këngën e saj më të re, e cila ka vetëm pak kohë që është publikuar në You tube por ajo që ka shokuar tE gjithë ë sht ë nj ë video kohëve t ë fundit q ë po publikohet ku shihet…Per me shum ndiqeni videon duke klikuar tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis dhe lexo te plote lajmin.

Leave a Reply