Video prekëse, vogëlushi i infektuar me Koronavirus ngre duart lart për të dalë nga dhoma

Autoritetet shëndetësore të Kinës kanë bërë të ditur se numri i vi’ktimave nga koronavirusi është në rritje. Duket se virusi vd’ekjeprurës i emërtuar si “coronavirus” i përhapur në Kinë, por dhe më gjerë, ka shkaktuar panik të madh në gjithë botën.Është bërë një video virale që po qarkullon në rjetin social, ku preku emocionet e miliona njerëzve, Një bebe e shtruar në spitalin Wuhan, e infektuar nga koronavirusi, ngre duart lart për të dalë nga dhoma e izoluar Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply