VIDEO / Nuk lë hapsirë për fjalë, Patrisi konfirmon vet ndarjen nga Tuna

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet me emrin artistik, Tuna.Ajo është një këngëtare që për vite i kontibuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite të padiskutueshme, shkruan ORAinfo.Se fundmi ajo po përflitet për ndarjen nga Patrisi, e madje po thuhet se edhe në pushime ka shkuar e vetme.E kjo duket se është e vërtetë, sepse KJO VIDEO E PATRISIT TREGON GJITHQKA JA DHE VIDEO SHIKOJENI:

Leave a Reply