VIDEO / Ndodh edhe kjo: Bëhet milioner akoma pa mësuar të flas e të ec

Disa fëmijë pasurohen akoma pa u mësuar të flasin e të fillojnë të ecin, dhe e gjithë kjo falë një feste që organizojnë prindërit në shtëpi dhe thërrasin miqtë e tyre.Këto festa si rasti në videon më poshtë, sigurisht që flet për ato familjet e pasura sepse në të kundërtën nuk do të mbulohej bebja me para.Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Leave a Reply