VIDEO / “Kur të mbyllësh këmbët”, Ilda Bejleri s’ja përton ndjekësit: Shih mos të të ngrijë…

Me një shkrim reflektues mbi Shqipërinë e prapambetur, Ilda ka preferuar ta ndajë me ndjekësit.

Por, jo të gjithë e mirëpresin këtë shkrim, dhe shumë prej komentuesve nuk lenë pa i përmendur moderatores së ndryshimi duhet të fillojë nga ajo JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKOJENI:

Leave a Reply