VIDEO/ Historia e fuqishme e 30 vjeçares nga Pakistani që ka frymëzuar miliona njerëz në botë

Vajza që do të shihni në video më poshtë shpesh herë është konsideruar si Zonja e Hekurt e Pakistanit, ajo është 30 vjeç dhe quhet Muniba Mazari.

Muniba nuk është vetëm një grua me disa tipare, por shumë më tepër se aq, ajo është një piktore, këngëtare, modele , aktiviste dhe një folese motivuese, mbi gjithçka ajo është një nënë e dashur Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply