VIDEO / Gold Ag ja sjelle Kuranin dhurate Berat Buzhales, ja reagimi

Gold Ag ja sjelle Kuranin dhurate Berat Buzhales, ja reagimi.Në emisionin e njohur n’KosovShow ishin t’ftuar Gold Ag dhe Berat Buzhala.Në mes te emisionit reperi i njohur Kosovar ka befasuar me një gjest që e beri,u zgjua dhe ia dhuroi Kuranin dhurate Berat Buzhales reagimi i tij ishte befasues ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni reagimin e Beratit:

Leave a Reply