VIDEO EXLUZIVE / A është i martuar Gold AG?

Reperi i njohur shqiptar, Arian Agushi-Gold AG, është një prej emrave shumë të dashur për publikun shqiptar.Ai me angazhimin e tij në muzikë, atë në rrjete sociale e nëpër intervista, ka arritur që ti bëjë për vete shumë fansa.Duke pasur të tillë sigurisht se u intereson edhe jeta e tij private e së fundmi në Prive e kanë pyetur nëse është apo jo i martuar JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME:

Leave a Reply