VIDEO- Episodi final i “Dua të të bëj të lumtur”/ Arbana Osmani merr surprizën e madhe gjatë emisionit

VIDEO- Episodi final i “Dua të të bëj të lumtur”/ Arbana Osmani merr surprizën e madhe gjatë emisionit

Moderatorja Arbana Osmani pak ditë më parë paralajmëroi se këtë të shtunë do të transmetohet episodi i fundit i emisionit “Dua të të bëj të lumtur.” Stafi i saj ka përgatitur surprizën që duket se e ka emocionuar jashtë mase moderatoren. Pjesë e këtij episodi si surpizë është babai i moderatores.
Moderatorja ka publikuar videon kur thërret të ftuarin e javës, Arjanin, por në vend të tij në skenë hyn babai i saj. Arbana mbetet pa fjalë ndërsa nis të qeshë dhe të përqafojë të atin рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.