VIDEO EKSLUZIVE / Nuk Ndalen Per Koronën/ Xhaxhai Që.Llon Për Vd.Ekje Nipin E Tij Ne Fushe-Krujë (EMRAT)

Një ngajrje e rëndë ka ndodhur sot pasdite në fshatin Halil të Fushë-Krujës.

Shkëlqim Halili 57 vjeç, ka që.lluar për vd ekje me pesë pl umba nipin e tij, Julian Halili, 35 vjeç, prindër i dy fëmijëve. Sipas banorëve të fshatit, vi ktima njihej si njeri i qetë dhe jo problematik.

Ende nuk dihen motivet, por mendohet se kjo ngjarje e ka zanafillën disa ditë më parë, ku xhaxhai dhe nipi u përfshinë në një she rr, ndërkohë që sot agravoi dhe përfundoi me një të vd ekur.ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on e me poshtme:

Leave a Reply