Video ekslusive:Pas divorcit të bujshëm, Grida Duma pranon se ka gjetur “princin e kaltër”

Divorci i para pak muajsh i Grida Duma mori shumë vëmëndje mediatike dhe nuk mbeti pa u vënë në qendër të vëmëndjes edhe afera e mundshme e ish-deputetes me Ervin Salianjin.Ish-deputetja Grida Duma ishte e ftuar këtë të hënë në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan”.Duma iu përgjigj pyetjeve thumbuese të fëmijëve të vegjël.ja dhe рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.

Leave a Reply