VIDEO EKSLUSIVE / Kush ja ka fryer barkun Genta Ismajlit?

Genta Ismajli nuk është aktive si dikur dhe nuk dihet se cila është arsyeja e vërtet që këngëtarja nuk po i jep “zor” si dikur.Genta një herë e një kohë ishte e para e listës, më produktivja dhe e pa ndashmja, ndërkaq viteve të fundit e ka ulur ndjeshëm numrin e lansimeve të videoklipeve, por edhe paraqitjes në koncerte, e besa edhe në intervista JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON:

Leave a Reply