Video ekslusive / Ja si do të duken banesat që do të ndërtojë Behgjet Pacolli, në Thumanë!

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli premtoi një javë më parë se vetë ai do të ndërtojë shtëpi për banorët e

prekur nga tërmeti në Thumanë. Ndërsa sot, lajmëron se ka përfunduar në kohë rekord projekti i ndërtesave. Pacolli shkruan se, tani është gati të fillojë ndërtimi që do të financohet i gjithi nga familja Pacolli, nëpërmjet fondacionit “Behgjet Pacolli” ja dhe video shtype rekl, am dhe shiko videon:

Leave a Reply