VIDEO / E Pandalshmja Linda Morina Vjen Me Këngë Kushtuar Koronavirusit

Këngëtarja e famshme Linda Morina ka publikuar një këngë në stilin e saj “live” për Koronavirusin, shkruan “InfoKosova”.

Në një video të shkurtër që Linda e ka bërë publike në rrjetet sociale shihet duke i kënduar koronavirusit, ndërsa videon që do ta shihni edhe ju më poshtë, Morina e shoqëron me këto fjalë: “keng per koronavirusin” ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on e me poshtme:

Leave a Reply