VIDEO / Çka po bën Tanya te reperi 50 Cent?

Reperja e njohur shqiptare Tayna së fundi ka njoftuar bashkëpunimin e saj me Mozzikun.Kënga me titull “Edhe ti” ka marrë afër 9 milionë shikime në YouTube.Së fundi ajo ndodhet në Los Angeles, ku edhe po e ndjek nga afër reperin 50 Cent. Ajo pak minuta më parë, në Instastory, publikoi pamje nga paraqitja e reperit të njohur ja dhe video e Taynes me 50Cent shtyp ne foton posht ketij shkrimi shih postimin e saj.

Leave a Reply