VIDEO / Befason, Genta Ismajli me këtë deklarat per te dashurin e saj, në emision live, ja reagimi Besim Dines

Siç njihet në estradën shqiptare Genta Ismajli është një ndër femrat e bukura dhe provokuese. Ku dhe thuhet se ajo në të kaluarën ishte bashkë me shumë këngtarë të njohur shqiptarë. Dhe ajo në emision tregoi një sekret për jetën e saj, që nuk e ka treguar kurrë deri tani, ajo tregoi se para disa viteve këngtari i njohur shqiptarë e detyroi që të….PRIT 5 SEKONDA DHE Shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply