Vide:Noizy përlot nënën e tij për 8 mars, ja çfarë bëri reperi

Kjo ishte dhurata më e bukur jo vetëm për nënën e tij, por edhe për të gjitha nënat e tjera.Noizy sot, me 8 mars publikoi videon emocionuese ku shihet me dhurat ne dore,duke ia derguar nenes se tije:E keni videon me poshte do befasoheni edhe ju me reagimin e nenes se Noizyt:JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME:

Leave a Reply