Veseli: ‘Mu kthy 98-ta prap, une e Thaçi dalum ne mbrojtje te vëndit, ndersa Albini ja fut gjumë

Veseli: ‘Mu kthy 98-ta prap, une e Thaçi dalum ne mbrojtje te vëndit, ndersa Albini ja fut gjumë
Kadri Veseli ka krittikuar fjalët e kryeminstrit të Kosovës, Kurti në drejtim të presidentit Thaçi dje në seancën maratonike të Kuvendit të Kosovës.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne r€k,lamen 5 sekondshe

Kryeminstri Kurti e cilësoi Thaçin si shërbëtor i Putinit dhe Vuçiqit dhe si iniciator kryesor për dëshirën e ndarjes së Kosovës, diçka që nuk i pëlqeu Veselit..EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne r€k,lamen 5 sekondshe

Leave a Reply