Vakia 2020 ndodh / Gruaja u martuar me qenin: Është i përkryer për mua, me plotëson në gjitha aspektet! (Video)

Nje 43 vjecare, Ëilhelmina Morgan Callaghan, nga Irlanda e Veriut, u martua me qenin e saj Henry tetë vite më parë, shkruan Independent, përcjellë albzone.news Ajo pasi pati disa probleme financiare mendon se i vetmi eshte qeni i saje qe ka mbet besnik ndaj saje. “U martuam më 2009 dhe prej atehere jemi bashke”. “Punoja në një morg dhe me pas e humba punen, kështu qe isha e detyruar të rrija e papunë ndersa shtepia ime u përmbyt”, ka thënë ajo. “Henry ka qenë shumë i mirë krejt,.,shtj,yp viidjeo rek.almen me pos.ht per te va,zhdrua

Leave a Reply