Vajza Merr Vëmendjen Në Dasmë Kur Fillon Ti Dridhhe, Të Ftuarit Harrojnë Çiftin

Një video e postuar në rrjetet sociale, e realizuar në një dasëm në Turqi, është bërë virale dhe pafundësisht e komentueshme. E gjithë vëmendja në këtë dasëm nuk është e përqendruar as te dhëndri dhe as te nusja, por te një vajzë.Dhe kjo pasi ajo i ka lënë të gjithë pa fjalë, duke u mahnitur me kërcimin e saj, belly dance.Të gjithë të pranishmit e kanë duartrokitur atë pas performancës mbresëlënëse.Shiko Videon duke shtyp tek rek,lama nder kete shkrim .

Leave a Reply