Vajza kërkon të pajtohet pas 7 vitesh, nëna refuzon dhe largohet nga emisioni

Mbrëmjen e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur” ishte e ftuar, Silvana, një vajzë që kishte 7 vite që nuk fliste më me mamanë dhe vëllain e saj për shkak të lidhjes së re që kishte krijuar. Silvana kishte qenë e martuar në Greqi dhe kishte rënë në dashuri me dikë tjetër me të cilin kishte sjellë në jetë një vajzë Shtypni ne foto rek1amen me poshte ju hapen pamjet dhe ndiqni ato..

Leave a Reply