Vajza e miliarderit Bill Gates i jep fund beqarisë kush është Kosovari që i mori zemrën

23-vjeçarja Jennifer, vajza e miliarderit të njohur, Bill Gates i ka dhënë fund beqarisë, pas një propozimi surprizë që mori gjatë një udhëtimi me ski, nga sportisti Kosovar, Arian Nassari.Vajza më e madhe e Bill dhe Melinda Gates, njoftoi në rrjete sociale se po martohet me milionerin Kosovar ja dhe video kush ësht ai Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet do befasoheni të gjithë e njihni:

Leave a Reply