Vajza E Cila U Konvertua Në Islam Para 1 Muaji Ja Çfarë Far Ndodhi Me Të

Vajza nga Ferizaj e cila u konvertua në islam flet për herë të parë: Ja pse e bëra këtë

Vajza nga Ferizaji e cila ditë më parë u konvertua në islam.Elena 22 vjece tregoj arsyet e konvertimit të saj në islam. Se si u bind që ta ndërroj fejën e saj, ku i mori mësimet e para ajo vjen me rrëfimin ekskluziv n’Kosovë Show, shkruan Gazeta NewBorn. SHT/YP.E REK LAM;N POSHT DHE SHI.KO VID.EON….

Leave a Reply