Urime Eni Çobani feston ditëlindjen, Ja sa vite ka mbushur

Ajo është një nga femrat më të përfolura.

Juristja e njohur Eni Çobani feston sot ditëlindjen e saj të 47-të.

Dhe në këtë ditë nuk kishte si të mungonte dhe urimi i mikut dhe bashkëpunëtorit të saj më të ngushtë Ardit Gjebrea.

Në një postim në Instastory moderatori ka shkruajtur ‘ Gëzuar ditëlindjen Eni Çobani. Shumë dashuri nga familja jonë’.

Leave a Reply