“Urime Albin, Urime Isë, Urime Kosovë”

Derisa kryetari i LDK-së Isa Mustafa dhe kryetari i VV-së Albin Kurti nuk po arrijnë të dakordohen për formimin e Qeverisë së re, Qeveria në largim po vazhdon e merr vendime.
Gjatë ditës së sotme kryeministri në largim Ramush Haradinaj ka emëruar edhe dy ministra të rinj në kabinetin e tij urime shqiptar Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet..

Leave a Reply