U bënë “ viral” në rrjetet sociale, sonte i bëjnë diss Tayna-s dhe Rinës (Video)

Dy të rinjë të tjerë nga Ferizaj të cilet kohën e fundit u bënë hit në rrjete sociale me stilin e këndimit të tyre Rap janë pjese e këtij emisioni ku ata i bënë një diss këngëtareve të hip hop muzikës behet fjalë për Tayna dhe Rinën
Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet..

Leave a Reply