Tuna dhe Patrisi i japin fu/nd lidhjes?

Prej kohësh është përfolur për një ndarje të mundshme në mes Tunës dhe Patris Berishës pas krizës në lidhje.

Duke mos u deklaruar për këtë asnjëherë, dyshja duke se tashmë kjo është konfirmuar dhe dyshja i kanë dhënë fu/nd përfundimisht lidhjes së tyre.

Dyshimet për këtë janë shtuar edhe më shumë pasi Tuna dhe Patris nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply