TRON DITËSE/ Babai gjendet i pajetë, sakrifikon jetën dhe e mbulon me trup djalin e tij (Video)

Të paktën 5 të vd ekur dhe mbi 20 të pla gosur raportohen deri tani nga rajoni lindor i Turqisë, i go ditur nga një tërmet i fuqishëm 6.8 ballë i shkallës rihter.
Nga pamjet e publikuara nga mediat vendase, shihet se tërmeti i fuqishëm ka shembur pallate, pamjet janë rrëqethëse dhe kanë tro nditur gjithë rajonin.
Ky është momenti kur babai gjendet i pajetë, sakrifikoi jetën për të shpëtuar djalin e tij duke e mbuluar me trup (PAMJE TË RËNDA):

Leave a Reply