Thaçi-Ramës: Unë jam gati, cakto ditën, orën dhe ta heqin kufirin ndermjet shqipev…! URIMEE

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka mbajtur konferencën e tij të fundit për këtë vit.
Presidenti Thaçi, ndër te tjera gjatë konferencës ka folur edhe për marrëdhëniet Kosovë-Serbi, dhe heqjen e të gjitha barrierave mes kombit shqiptar.Ai i ka bërë thirrje kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama që viti 2020 të fillojë me ëndrrën të gjithë shqiptarëve, atë të heqjes së kufirit dhe doganës mes shtetit të Kosovës dhe Shqipërisë.“Konfirmoj në emër të institu…..PRIT 5 SEKONDA DHE Shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply