Teuta Befason Të Gjithë Me Veprimin E Fundit, E Bën ‘Hor’ Shoqen E Ngushtë

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo.Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmetonte ajo ka publikuar një foto të vjetër të shoqes së saj dhe aktores së njohur Lena Kryeziut.Në foton në fjalë, aktorja po duket shumë ndryshe…..Lajmet me reja mund ti gjeni me poshte shtypni rek lamen me posht per me shum nuk do te zhgenje heni

Leave a Reply