Tayna problem me fansin në koncert, ndërhynë edhe truproja (Video)

Teksa po këndonte në një prej klubeve të natës, Tayna është afruar pranë publikut për t’i përshëndetur, por një fans nuk ia ka lë shuar dorën.

Në videon e publikuar në ‘Instagram’ shihet sesi reperja habitet nga ky veprim dhe i kërkon fansit ta lë shojë. Më pas Tayna e heq dorë me forcë dhe ndërhyn badigardi.Shih pamjet: 👇👇

Leave a Reply