Tayna bën ‘horë’ yllin e Realit, në emision tregon se çfarë i ka shkruajtur Vinicus

Këngëtarja shqiptare Tayna prej kohësh ishte e përfolur për mesazhet e shkëmbyera me yllin brazilian të Real Madrid, Vincius Junior.

Vetë artistja ka folur për herë të parë në lidhje me këtë temë, teksa ka thënë se Vinicius nuk është futbollisti i vetëm i Real Madrid që i shkruan asaj Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet dhe ndiqni ato

Leave a Reply