Skena të nxehta në Top Channel, Edona Llalloshi ‘pendohet’ që shkoj aty, reagimi i saj flet shumë

Ditë me parë ishte incizuar emisioni ‘Shiko Kush Luan’ për festen e 28 nëntorit, por pasi që ndodhi tërmeti në Shqipëri e ku mbeten të vdekur mbi 50 persona, ky emision nuk transmetua deri të shtunën (14 dhjetor) shkruan Albanienshow.Në këtë emision ishin ftuar edhe dy prej modeleve më të bukura shqiptare.. Vildane Zeneli dhe Xhesika Berberi. hаре раmјеn mëроѕhtë dhe ѕhiкоје tê рlоtë.

Leave a Reply