Sinani Përfundon Në Spital, Ky Ishte Reagimi I Andrrës Kur E Mori Lajmin

Andrra Destani u bë e njohur për publikun si gruaja e Sinan Hoxhës.Ishte dasma madhështore e çiftit ajo që bëri bujë në media.Tani ata janë prindër të një djali dhe janë shumë të lumtur.Sot Sinani ka shkuar për të rregulluar dhëmbët.E këtë Andrra e ka ndarë me ndjekësitë e saj në Instagram shtype rekl,am dhe shiko videon e publikuar nga Andra.

Leave a Reply