“Si Qesh Me Ato Dhëmb Si Qen?” Me Arbanën Tallen Keq, Por Shikoni Përgjigjen E Moderatores

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ndan me ndjekësit e saj momente nga jeta profesionale dhe private. Së fundmi moderatorja ka bërë publike një bisedë me një ndjekëse që e fyen për dhëmbët në ‘Instagram’ Kur qesh dhe ti me këto dhëmbë si qen!’, i shkruan një femër duke e fyer shtype rekl,am dhe shikojeni vide,on:

Leave a Reply