Shyrete Behluli E Bën Të Qajë Babain E Nusës, Ky Ja Mbush Duart Me Bakshishe

Shqiptarët janë “marakli” të shpënzojnë nëpër dasma, shkruan RepublikaOnlineE kjo shihet edhe në një video që po qarkullon në rrjetin social Youtube. Derisa nusja futet brenda, aty me krahë hapur e pret babai, e Shyhrete Behluli me këngë.E kjo e fundit e bëri babain e nusës të qajë, derisa ky e shpërblente me bakshishe, shkruan RepublikaOnline.Video është bërë virale, ndërsa në Youtube, ka marr mbi 1 milion shikime.Për më shumë ndiqeni videon me posht për ta parë se për çka bëhet fjalë stipe relamen meposhte dhe shiko pamjet se cfare ndodhi ne dasem.

Leave a Reply