Sho ko het policia kroate: Radari kap shqiptarin me shpejtësi 292 km/h – Dënimi do ju lë gojëhapur…

Sho ko het policia kroate: Radari kap shqiptarin me shpejtësi 292 km/h – Dënimi do ju lë gojëhapur…

Vozitje e çmendur, shqiptari kapet duke vozitur me shpejtësi prej 292 km në orë. Të shtunen pasdite, policia rrugore në Kroaci nuk po u besonte syve. Drejtuesi i një veture me targa te Shkupit po e ngiste makinen e tij me nje shpejtsi marramendëse edhe atë me 292 kilometra në orë. Zyrtarët thane se e ndaluan shoferin dhe shikoeni se cfarë gjobe i vunë. Pamjet i keni me poshte.

Leave a Reply