Shkurte Gashi Shfaqet Në Krahët E Mashkullit Që Po I Ҫmend Femrat Shqiptare!

Shkurte Gashi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, shkruan ORAinfo. Pos për këngët e saj të suksesshme ajo njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante. Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një fotografi së bashku me këngëtarin e njohur Brunon, i cili tashmë është ndër këngëtaret e preferuar e sidomos të femrave ja dhe vidjeo shtype rekl,am dhe shikojeni:

Leave a Reply