Shikoni Se Si Duken 6-Njaket Mbas Gati 30 Vitesh. Imagjinoni Pak Cka Hequr Nena E Tyre Per T`I Rritur

Lindja eshte etapa me emocionuese e cdo cifti kur u vjen nje femije ne jete.
Mirepo mendoni se cfare ndjenje mund tekene perjetuar prinderit e pare ne bote qe kane mirepritur ne jete 6njaket e para mbijetuese.
Historia e ketij cifti nisi kur burri Graham vendosi te beje edhe nje perpjekje te fundit pas trajtimit te pasukseshem te sterilitetit.
Atehere cdo gje shkoi mire dhe jo vetem qe Janet mbeti shtatezene por ajo zbuloi me pas qe ishte duke pritur 6 vajza te bukura. ѕhtур nе fоtоn роѕht kеtiј ѕhkrimi n diqni раmјеn.

Leave a Reply