Shikoni çka i ndodh në një mbrëmje nate Gjyste Vulajt në Zurich (Pamje)

Në një mbrëmje muzikore në Zvicer Goditet në fytyrë Gjyste Vulaj ja kush e goditi….Këngëtarja e njohur e pop-folk Gjyste Vulaj është nënë e dy fëmijëve. Ajo ka një vajzë dhe një djalë. Gjyste Vulaj njihet në mediat shqiptare dhe komentohet gjithmonë për bukurin dhe format e saj.
Por Një ngjarje shokuese i ka ndodhur Gjyste Vulaj ku ajo në një mbrëmje muzikore është goditur në fytyrë, ku kjo ngjarje ka befasur të gjithë, ja dhe video kur Gjyste goditet në fytyrë $htype relam dhe shiko videon.

Leave a Reply