Shikojeni Se Çfarë I Ndodhi Sot Albin Kurtit Në Një Kafe Në Prishtinë

Një qytetar e ka vënë në s.iklet kreun e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin. Ngjarja duket të ketë ndodhur në ambientet e aeroportit. Në një video që ka siguruar Express, shihet Kurti teksa po ulej ne një kafene dhe një qytetar i cili i afrohet atij dhe i flet më zë të lartë, duke e vënë kështu në s.iklet Kurtin. Kurti shihet duke qeshur teksa në një moment e merr telefonin dhe largon shikimin….Lajmet me reja mund ti gjeni me poshte shtypni rek lamen me posht per me shum nuk do te zhgenje heni

Leave a Reply