Shiko momenti kur dy Anije përplasen me njëra-tjetrën

Shiko momenti kur dy anije përplasen me njëra-tjetrën Dy anije lundrimi janë përplasur me njëra tjetrën në mëngjesin e së premtes, në portin e Meksikës. Një aks. ident i tillë ka shkaktuar panic te udhëtarët e anijes së ashtuquajtur ‘Lavdija’ e cila po manovronte në port kur u përplas me anijen e quajtur ‘Legjenda’. Bëhet e ditur se një person ka mbetur i lënduar si pasojë e këtij aksidenti të rëndë, ndërkohë që të gjithë udhëtarët janë evakuuar. Videot e postuara në rrjetet social tregojnë përplasjen dhe zhurmën e fortë që është shkaktuar nga ky aks. ident..per me teper hap foton apo videon ne vazhdim.Ju faleminderit per mirkuptim.

Leave a Reply